דיבורית BLUETOOTH איכותית לרכב
דברו חופשי! דיבורית BLUETOOTH לכל הסמארטפונים עם סוללה נטענת, תופסן למגן השמש ברכב וכבל USB לטעינה - תמונה 1
דברו חופשי! דיבורית BLUETOOTH לכל הסמארטפונים עם סוללה נטענת, תופסן למגן השמש ברכב וכבל USB לטעינה - תמונה 2
 
רכישה פופולרית
 
 

בקצרה

בזמן האחרון, כל שיחה היא שיחה טובה. התקשורת שלנו עם ההורים, עם שירות הלקוחות ואפילו עם נציגת הסקר הטלפוני הפכה מצוינת. איך זה יתכן? בזכות המיקרופון הרגיש, הרמקול העוצמתי, הטכנולוגיה החדשנית להפחתת רעשים וזמן הדיבור הבלתי מוגבל (10 שעות) של דיבורית ה-BLUETOOTH האיכותית שהשגנו לרכב. כיוון שהמכשיר הנפלא נשאר דולק נון סטופ (20 ימים רצופים כשלא מדברים בו!), אנחנו זמינים תמיד. במחיר מטורף של ₪95 במקום ₪229, הדיבורית תתלבש ברגע על מגן השמש שלכם, וגם אתם תוכלו לקשקש כל הדרך!

דיבורית BLUETOOTH איכותית לרכב

דברו חופשי! דיבורית BLUETOOTH לכל הסמארטפונים עם סוללה נטענת, תופסן למגן השמש ברכב וכבל USB לטעינה

95
כמות:  
 
אפשרות למשלוח (ניתן לבחור במשלוח במסך הבא)
רכישה טלפונית בסכום נמוך מ- 800 ₪ תחויב בדמי טיפול בסך 19 ₪

 

דיבורית BLUETOOTH עם סוללה נטענת, תופסן למגן השמש ברכב וכבל USB לטעינה. מתאים לכל סוגי הסמארטפונים.

איכות קול מצוינת, רמקול עוצמתי ומיקרופון סופר-סנסטיב, תוכלו להפליג בשיחות בבטחה ובשלווה, להתרכז בתנועה, והכי חשוב - להשאיר את הידיים שלכם במקום שבו הן אמורות להיות! הדיבורית המשוכללת מתלבשת בקלות על מגן השמש הסטנדרטי בעזרת תופסן מיוחד. היא מתאימה לכל סוגי הסמארטפונים (אייפון, בלקברי, גלקסי ועוד), תומכת בכל גרסאות ה-BLUETOOTH, והסוללה שלה מספקת זמן דיבור ארוך במיוחד של עד 10 שעות וזמן המתנה של עד 480 שעות!

בעזרת הכפתורים הפונקציונאליים למענה, דחיית שיחה, השתקה וצלצול חוזר תוכלו לתפעל את העסק ישירות מהדיבורית, בלי לגעת בסלולרי, ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת Full Duplex להפחתת רעשי רקע (כולל ביטול 'אקו'), תוכלו לשמוע הכל בצלילות מרשימה.


גרנדטק 
מספר מכירה: 23726

מתוך קטגוריית סלולר ותקשורת - אביזרים לסמארטפונים - אוזניות ודיבוריות