נאחז באוויר! טיסה חווייתית במצנח רחיפה, מגיל 3, עם מדריך צמוד במרכז הישראלי לרחיפה, כולל חופשת פסח!

Main Image Main Image Main Image Main Image Main Image Main Image Main Image Main Image

האותיות הקטנות

השובר מקנה: הדרכה במקום על ידי מדריך אישי ומוסמך וטיסה של 20 דקות מעל חופי נתניה במצנח רחיפה עם מדריך, כולל ביטוח מלא!

יש לתאם הגעה עם המרכז הישראלי לרחיפה לאחר הרכישה.

השובר תקף בימים א'-ו'!

ניתן לרכוש ולממש שוברים ללא הגבלה!

הפעילות אפשרית מגיל 3 ומעלה.

קיום הטיסה - בכפוף לתנאי מזג אוויר.

לשאלות ובירורים: 052-8033824

למימוש מיידי ועד ה-30/04/2014
מספר מכירה: 18185

בקצרה

אתם מרחפים בשמיים, משוחררים מכובד הגוף והיומיום, מביטים על העולם ממעוף הציפור, מרגישים את הרוח בפנים ואת החופש בנשמה. אם יש מישהו שאתם רוצים להעניק לו את התחושה המדהימה הזאת, או לפנק את עצמכם, הנה ההזדמנות שלכם: ₪175 בלבד, במקום ₪400, עבור טיסת חוויה בלתי נשכחת במרכז הישראלי לרחיפה!

175
 

חיסכון

225

הנחה

56%

שווי

400
 

סטטוס הדיל: פעיל

532 נרכשו

 
 
 
 
 

לאתגר את כח המשיכה ולקפוץ מאיזה רכס, לגעת בשמיים, להרגיש את הרוח בפנים, לרחף כמו ציפור - מצנחי רחיפה יכולים להעניק לכם חוויה שלא תמצאו בשום מקום אחר. עד שלא תעמדו על קצה הרכס ותכוננו להמריא, לא תוכלו להבין את תחושת השיכרון והדריכות המתפשטת יחד עם האדרנלין בכל הגוף. לאחר ההמראה, תמצאו עצמכם מרחפים באוויר עם המדריך הצמוד, מביטים על העולם ממעוף הציפור, שומעים הסברים מהמדריך ומתנסים בהטסת המצנח. היום אנו ו'המרכז הישראלי לרחיפה' מציעים לכם את החוויה המדהימה של טיסה במשך 20 דקות שעה במצנח רחיפה מעל חופי נתניה, עם מדריך צמוד ב- ₪175 בלבד, במקום ₪400!

/

 

הרחיפה במצנח זוגי נקראת טנדם והיא מתאימה לכל אדם מגיל 3 ומעלה. שעות הפעילות המומלצות הן שעות הצהריים. לפני ההמראה תקבלו תדריך קצר שמסביר איך ממריאים ונוחתים, איך יושבים ברתמה וכו'- אין צורך בידע מוקדם כדי לרחף. הרחיפה מתבצעת עם מדריך צמוד. בהמראה עצמה תבצעו מספר צעדים מהירים קדימה ותתנתקו מהאדמה לאחר מטרים בודדים ישר לאוויר. לאחר מכן תרחפו כמו ציפורים בשמים בעזרת כוחות הטבע לאורך מצוקי החוף - חוויה מהממת בעוצמתה!

יש להגיע לרחיפה בלבוש מתאים: נעלים סגורות הינן חובה. אנשים עם בעיות בריאות או משקל חריג (מעל 100 ק"ג) מתבקשים להודיע על כך מראש, על מנת ש'המרכז הישראלי לרחיפה' יוכל להתאים את סוג הציוד ושעת הפעילות עבורם.

זוהי חוויה ייחודית עבורכם, הפתעה ליקירכם, מתנה נפלאה לבר/בת מצווה, יום הולדת וכל חגיגה אחרת!

לשאלות ובירורים: 052-8033824

אודות

המרכז לרחיפה